Całoroczne dodatki kuchenne i łazienkowe

Zazwyczaj doradzamy naszym klientom, aby nie urządzali domu wzorując się na aktualnej modzie, która za parę miesięcy przeminie. Lepiej postawić na klasykę, natomiast dobierać takie dodatki, które wpasowują się w trendy. Bywają jednak i te tak unikalne, że pasują do wnętrza domu cały rok.

Najstarsze, a jednocześnie wciąż najbardziej oryginalne dodatki to rośliny. Kwiaty były, są i będą w modzie. Mówi się nawet, że dom bez chociaż odrobiny zieleni jest martwy. Czy są rośliny, które zdają egzamin w łazience? Bardzo często w tym pomieszczeniu nie mamy okna, tym samym światła dziennego. Wystarczy wtedy wybrać odporne rośliny, na które nakierowana będzie lampa ledowa lub taka, która imituje światło dzienne. Dodatkowo, co jakiś czas, powinniśmy przenosić kwiaty do jasnego pomieszczenia. Istotna jest również donica, która także może zostać z nami na lata, pod warunkiem, że będzie miała unikalny, a zarazem neutralny wygląd.

Kolejnym świetnym dodatkiem, który ożywi nasze wnętrza i nie musi być zmieniany w zależności od pory roku, jest sztuka. Pisząc sztuka, mamy na myśli różnego rodzaju fotografie, obrazy oraz rzeźby. Mogą być autorstwa domowników, przywołujące piękne wspólne chwile lub jakichś artystów. Są to dodatki ponadczasowe, które pasują zawsze i wszędzie. O ile trudno wyobrazić sobie fotografię w łazience, o tyle będzie świetnia tam wyglądała rzeźba, natomiast zdjęcia możemy zawiesić w kuchni.

Podczas aranżacji całego domu warto też postawić na dodatek, który jest przede wszystkim funkcjonalny, ale potrafi cudownie zmienić wnętrze. Mówimy oczywiście o oświetleniu, które może być też piękną dekoracją. Możesz wybrać lampy wiszące, stojące lub nawet podłogowe. Wszystko zależy od Twoich upodobań, niemniej jednak pamiętaj, że muszą one dawać dużo światła, aby były również praktyczne.

Dlaczego warto stawiać na dodatki całoroczne? To świetna opcja dla tych, którzy nie mają czasu zmieniać dekoracji w każdym sezonie, oraz dla osób lubiących klasykę.
Po więcej inspiracji zapraszamy na www.vivasanithome.pl

Wizualizacja
łazienki 3D

gratis!