Czy możemy zadbać o środowisko wybierając odpowiednią armaturę?

Coraz częściej zwracamy uwagę, na to, aby naszym życiu wybierać rozwiązania przyjazne środowisku. Ale jak tego dokonać podczas wyboru armatury? Na rynek sanitarny zostały już wprowadzone pierwsze, kompletnie wyposażone, eko-oszczędne baterie.

Bateria MUNGO z wbudowanym filtrem wody. Ekologiczna a zarazem stylowa. Z tą baterią picie wody z kranu to już nie problem.Wkład filtrujący montowany pod zlewem zapewnia czystą i smaczną wodę prosto z kranu.
Co ważne, filtr jest od razu w zestawie z baterią
– nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów. Jest to rozwiązanie bardzo proekologiczne: dzięki możliwości spożywania wody prosto z kranu,znacząco można zredukować ilość plastikowych butelek po wodzie kupowanej w sklepie.

Seria Ferro Verden Line spełnia marzenia o ekologicznej łazience,dbając o zasoby wody, energii
i Twojego portfela. Baterie z tej serii zostały wyposażone w system Ferro Air-in, dzięki któremu podczas kąpieli możliwe jest zmniejszenie zużycia wody o ponad 50%. Dodatkowo zestaw natryskowy posiada Easy Clean System czyli łatwe usuwanie kamienia wapniowego oraz regulowany zestaw uchwytów,dzięki któremu istnieje możliwość montażu w już istniejących otworach.

Moza najnowsza seria baterii łazienkowych dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: chrom oraz matowa czerń. Zaprojektowane na wzór minimalistycznego designu idealnie wpisują się w trendy wnętrzarskie. Baterie umywalkowe Moza zostały wyposażone w napowietrzacz oszczędnościowy niemieckiej firmy NEOPERL, który ogranicza zużycie wody do6l/min.

Pamiętaj: dzięki możliwości spożywania wody prosto z kranu,znacząco można zredukować ilość plastikowych butelek po wodzie kupowanej w sklepie.

Wizualizacja
łazienki 3D

gratis!